Přeskočit navigaci.

Proč nefungují internetové stránky?

Často kladené otázky (FAQ) a formulář na dotazy, na které jsme vždy připraveni reagovat.

#2 27. 7. 2010

Q: Internet mi funguje normalne (icq, mail, pingy,…), ale nejdou mi otevirat internetove stranky v exploreru ;(

A: S nejvetsi pravdepodobnosti mate v pocitaci vir, ktery otevirani znemoznuje. Je potreba pocitac vycistit nejakym nejnovejsim antivirem (demoverze avg, norton antivirus,…), potom vycistit od spyware (ad-aware, spybot) a nakonec zajistit firewallem (nejlepe kerio). To si muzete udelat bud sami, nebo vam s tim nekdo pomuze, nebo zavolejte. Odvirovani bude trvat kolem 1 hodiny (150 kc/hodinu). Muze se stat, ze nepomuze nic jineho, nez kompletni format a reinstalace systemu. Proto doporucuju delat prohlidky systemu preventivne a opatrit si kvalitni firewall (bezne instaluji pri vasem prvnim pripojeni do site).

Návrat na přehled dotazů

aktuálně

1. 2. 2019

Migrace Kuki partner

Společnost SMART Comp. a.s. (provozovatel internetové televize KUKI) informuje, že k 1. 4. 2019 dojde k avizované migraci zákazníků, kteří využívají tarif Kuki partner.

Více informací >>

4. 11. 2018

500 Mb až k vám domů!

V měsíci listopadu jsme pro vás připravili velké navýšení rychlostí internetu na kabelových a optických přípojkách. Více informací najdete zde : Navyšujeme rychlosti

22. 5. 2018

GDPR

Splňujeme nejnovější evropskou směrnici na ochranu osobních dat - GDPR, která je platná od 25.5.2018. Současně jsme naše webové stránky zabezpečili certifikátem a běží na protokolu https.

Více informací >>

Vypsat všechny novinky

pokrytí sítí

Během chvilky zjistíte, jste-li v místě s pokrytím sítí IGN.

Signálem pokrýváme vesnice na okrese Blansko, Vyškov a Brno venkov. Více informací...